Kraunasi. Prašome palaukti...

Paslaugos

Mūsų teikiamos paslaugos:
Reklamos fotografija.
Nuotraukos elektroninėms parduotuvėms.
Meno kūrinių fotografija.
Fotografavimas Amazon ir Etsy platformoms.
Fotografavimas Instagram ir Facebook socialiniams tinklams.
Juvelyrikos fotografija.
Prekių fotografija.
Maisto fotografija.
Verslo portretai.
Renginių fotografija.
Video paslaugos renginiams.
Trumpų klipų filmavimas ir montavimas.
Nuotraukų kirpimas ir retušas.
Pastatų interjerų ir eksterjerų fotografija.

Susisiekti

 

Kiek kainuoja nuotrauka?

Geras klausimas kurio sulaukiame beveik kiekviename laiške. Visi norime geriausios kainos ir kokybės. Bėda ta, jog be papildomos informacijos sunku tiksliai tai įvertinti. Kainai įtakos turi ganėtinai daug veiksnių. Visų pirma kokie produktai, kaip juos norėtumėte nufotografuoti, koks kiekis, kiek pageidaujam produkto nuotraukų. Tam tikri daiktai ar jų rakursai fotografuojami ganėtinai paprastai ir greitai. Kai kurių produktų paruošimas fotografavimui užtrunką arba jie dėl savo specifikos reikalaują specialių fotografavimo technikų. Taip pat svarbu koks bus nuotraukų panaudojimas, kokio kokybinio lygmens pageidauja klientas ir kas jam yra svarbu. Ši darbą dirbame daugiau kaip dešimt metų, tad turėdami pilną informacija galime tiksliai įvertinti darbo apimtis.
Dažnai nenurodomas pageidaujamas papildomų paslaugų paketas, kuris gana stipriai įtakoja kainą, pvz.: reikalingas kirpimas, šešėlis po objektu ar atspindys. Tiesiog vien daikto ant balto fono variantų yra gana daug.  Mieli klientai, taupant vienas kito laiką, prašau užklausoje nurodyti kontaktinį telefoną. Kelios minutės pokalbio sutaupo ilgo laiško rašymą ir leidžia iš karto pateikti konkretų ir Jums aktualų pasiūlymą.
Prekių ir maisto kompozicijos turi dar daugiau variantų. Priklausomai nuo daiktų, pageidaujamo rezultato ir stilistikos kaina gali skirtis keliasdešimt kartų. Dažnai kainą pakelia rekvizito ar lokacijos paieška, nuoma, pirkimas, gamyba. Kartkartėmis yra samdomi tam tikrų kompetencijų specialistai(stilistai, virtuvės šefai, meistrai). Vien pasiruošimas vienam kadrui gali užtrukti keletą dienų. Žinoma tas reikalinga ne visais atvejais, tad visa tai išgryniname pokalbyje su klientu.

Kiek kainuoja verslo portretų fotografavimas ir kaip juos fotografuojate?

Prieš pasakant kainą ar pateikiant fotografavimo sąmatą mums reikėtu žinoti darbo apimtis, kiek žmonių norėsite nufotografuoti, kiek sutvarkytų nuotraukų turėsime pristatyti. Ar turite pageidavimų nuotraukų stilistikai? Galbūt yra įmonės standartai? Jei ne, atsižvelgdami į Jūsų poreikius galime sukurti Jūsų unikalu verslo portreto stilių. Koks bus nuotraukų panaudojimas? Ar pageidausite visažisto paslaugų. Jei nuotraukos bus naudojamos visiškai mažos, kas ne taip retai pasitaiko, tada galime supaprastinti nuotraukos apdorojimą ar atsisakyti visažistų. Jei pageidaujate visažisto paslaugų bent apytiksliai nurodykite kiek moterų kiek vyrų. Vyriškas makiažas trunka trumpiau ir kainuoja pigiau. Esant dideliam kiekiui žmonių taip pat galime apytiksliai įvertinti reikalingus pajėgumus ir darbų trukme. Dažnai darant daugiau darbuotojų portretų fotografavimą yra tikslinga fotostudiją įrengti tiesiog biure. Nestabdome ofiso darbų, darbuotojai sugaišta minimaliai laiko. Dažnai vadovams ar tam tikras pareigas užimantiems vadovams reikia verslo portretų rinkinio, tinkamo tinklapiui, leidiniams ar įvairiems prisistatymams. Kreipkitės, atsižvelgdami į Jūsų poreikius sukursime kokybiškus ir originalius portretus.

Apmokėjimas už laiką ar nuotraukas?

Renginių fotografavimas skaičiuojamas pagal laiką. Produktų ir maisto pagal nuotraukų kiekį. Reklamos, kompozicijos, portretų ir nekilnojamo turto fotografavimas, dažniausiai skaičiuojama projekto kaina.

Kokiame mieste dirbate?

Dažniausiai būname Vilniuje ir Kaune. Fotostudija randasi Vilniuje. Dažnai dėl fotografuojamų daiktų specifikos, kiekio ar vietos kur jie yra gaminami, tikslingiau fotostudijai atvažiuoti pas klientą. Dažnai fotografuojame visoje Lietuvoje, kartais Latvijoje ar Lenkijoje.

Per kiek laiko atiduodate nuotraukas?

Priklausomai nuo užsakymo specifikos. Viešųjų ryšių renginiams kartais pateikiame keletą nuotraukų jam vykstant, ar iš karto pasibaigus. Dažnai medžiaga sutvarkoma ir pateikiama tą pačią dieną. Didesnių renginių pilnai sutvarkytos fotografijos dažniausiai atiduodamos per 2-3 dienas. Kitų užsakymų medžiaga, priklausomai nuo darbo apimties, kliento pageidavimų atiduodama per 1-7 dienas. Realus Jūsų užsakymo laikas priklauso nuo darbo apimties ir tuo metu esančių darbų.

Ar teikiate dizaino paslaugas, gal galit sumaketuoti?

Deja ne, šia sritį paliekame dizaineriams ir reklamos agentūroms. Tai jų duona ir verslas. Mes fotografuojame, atliekame techninį retušą ir paruošimą, arba pageidaujamą montažą. Esant poreikiui galime rekomenduoti ar nukreipti pas tinkamus specialistus.

 

Istorija Like

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url