Kraunasi. Prašome palaukti...
ieškoti

Renginiai ir šventės

Renginio fotografas

Kiekvienas įmonės vakarėlis, organizacijos sąskrydis ar viešųjų ryšių renginys turi savo žinutę. Renginio fotografo tikslas kuo geriau perteikti žiūrovui įvykio emociją ir esmę. Įdomiai papasakoti istoriją vaizdu ir perteikti atmosferą. Ir visiškai nesvarbu ar tai konferencija, pristatymas, įmonės renginys ar didžiulė šventė. Reikia keleto nuotraukų renginiui vykstant, jokių problemų. Reikia medžiagos kitai dienai,tikrai padarysim.  Labai didelis renginys su daug nuotraukų, medžiagą gausite per 2-3 dienas. Galim ir greičiau, bet čia jau einame į kompromisus su kokybe.

Prieš fotografavimą stengiamės įsigilinti į renginio tikslus, kur bus naudojamos nuotraukos, ką klientas norėtu akcentuoti. Žinodami tai koreguojame fotografavimo stilių, žaibiškai prisitaikome prie esamų aplinkybių net esant pačioms nepalankiausioms sąlygoms. Priklausomai nuo renginio dydžio ar sumanymo, esant poreikiui gali dirbti 2 ar 3 fotografų komanda. Galime įrengti fotostudiją šventės vietoje, kur šventės dalyviai gali gauti įsimintinas profesionalias fotografijas.

Jei sugalvojote kažką ypatingo, mes padėsime arba patarsime tai įgyvendinti. Mes neturime minimalių ar maksimalių planų, Jūs gaunate maksimumą. Dirbame su naujausia įranga, netaupome kokybės sąskaitą, tuo sumažindami tikimybę, kad kažko negalėsime nufotografuoti ar tiesiog nespėsime.

Susisiekti

Istorija Like

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url